Telefon : (0216) 599 02 92

Türkiye'nin ilk Tesis Yöneticileri Federasyonu

İTO – TEYFED Kahvaltı

İTO 21 Nolu Gayrimenkul Hizmetleri komitemizin ev sahipliğinde, 28 Nolu İşletme Destek Hizmetleri Meslek Komitemizin ve TEYFED’in katkıları ile “Gayrimenkul Hizmetleri Sektöründe Bina ve Tesis Yönetiminin Yeri” konulu çalışma toplantısı gerçekleştirdik.

TEYFED’in öncülüğünde yapılan toplantıya 21. Komite Başkanı ve Meclis Üyesi Hakan AKDOĞAN, 28. Komite Başkanı ve Meclis Üyesi İbrahim Doğan SALMAN, komite ve meclis üyelerimizin yanısıra, Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Harun TANRIVERMİŞ ve Prof. Dr. Yeşim TANRIVERMİŞ, İstanbul Barosu Kat Mülkiyeti Hukuku Komisyonu Kurucu Başkanı, PTYD Kurucu Üyesi Av. M. Şeref KISACIK, Profesyonel Tesis Yöneticileri Derneği – PTYD Yönetim Kurulu Başkanı, TEYFED, Akademik Kurul Başkanı Ozan ÖZEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tüketici Konfederasyonu – TÜKONFED Genel Başkanı Aydın AĞAOĞLU, Apartman Site Yöneticileri ve Sakinleri Derneği – ASİYED, Kurucu Başkanı, – TESKON Kurucu Başkanı, TEYFED, TÜKONFED Başkan Vekili Av. İbrahim GÜLLÜ, Tesis Yöneticileri Derneği – TESYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Aylin İLGEN, Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Derneği – GGYD Yönetim Kurulu Başkan Üyeleri Cihan ODABAŞI, Cihan SADAK, Entegre Tesis Yönetim Derneği – ETYD Yönetim Kurulu Başkanı Özcan AKSU, Eskişehir Profesyonel Apartman Site ve Toplu Yapı Yöneticileri Derneği – ESSYÖNDER Yönetim Kurulu Başkanı Ali SEKİZLER, Uluslararası Tesis Yönetim Derneği – UTYD Yönetim Kurulu Başkanı Burhan ŞEN, Emsal.com Yayın Direktörü Serdar ERGÜN ve sektör temsilcileri de katıldılar.
Tesis yönetimi sektöründeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de iştirak ettiği toplantıda sektörün sorunları ve çözüm önerileri paylaşıldı.
Toplantımıza katılım sağlayan ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Tesis Yöneticileri Federasyonu – TEYFED
Tesis Yöneticileri Konfederasyonu – TESKON

Kurucu Genel Başkanı
Yahya SAĞIR

ito-kahvalti-(6)
İTO - TEYFED Kahvaltı
ito-21
İTO 21. Komite ile bir araya geldik
kariyer gunleri 2-2 (3)
A.Ü. Uygulamalı Bil. Fak. Kariyer Günlerine Katıldık
myk-toplanti-002
MYK Başvurularımızı Yaptık
Yahya-Sagir-ve-Murat-Kurum-1
Yönetim Sektörünün İhtiyaçlarına Uygun Çözümler Çalışmamızı Bakanımıza Sunduk
TEYFED Genel Kurul
TEYFED 1. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
teyfed çevre ve şehircilik bakanligi ziyaret 1
Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Ziyaret
tesis-yoneticileri-federasyonu-kuruldu-1
Tesis Yöneticileri Federasyonu Kuruldu